Życzenia walentynkowe dla niej i dla niego

Mówi się, że to kobietom bardziej zależy na obchodzeniu Walentynek, na okazywaniu uczuć, pisaniu wierszy i tym podobnych przejawach miłości. Okazuje się, że panowie, choć głośno o tym nie mówią, także lubią być adorowani i obdarowywani wyznaniami i miłosnymi niespodziankami.

Będąc w związku można składać sobie życzenia nie tylko z okazji imienin, urodzin czy z racji wylewności uczuć. Chcąc adorować ukochaną, można w każdym dniu obdarowywać ją ciepłymi słowami z przeróżnych okazji. Dziś napisałeś, że życzysz jej lekkiego dnia w pracy a jutro możesz napisać, że życzysz jej promiennego uśmiechu tak jasnego jak słońce, które właśnie przyświeca. I vice versa, ukochanemu także wypada życzyć dobrego nastroju, miłego dnia w pracy i wielu innych przyjemnych rzeczy.

Miłą i szybką opcją na życzenie sobie w miły sposób czegoś sympatycznego, jest możliwość wysyłania smsów. Miłosna wiadomość tekstowa może dać tak zwanego „powera” na cały dzień. Dobry początek dnia gwarantuje przecież świetny nastrój aż do wieczora.

Warto zatem dbać o swój dobry nastrój nawzajem, tak naprawdę niewiele potrzeba do szczęścia i radości – wzajemna troska o siebie na wielu płaszczyznach. Mówiąc o życzeniach dla niej i dla niego, trzeba powiedzieć, że nie muszą to być wymyślne, wyklepane automatycznie słowa.

Najczęściej to te proste życzenia (nawet nieskładne) odgrywają większą rolę, niż te tak pięknie ułożone, ale wydeklamowane bez głębi. Sekret udanego związku tkwi w bezustannym pielęgnowaniu go, dlatego warto szukać pomysłów i rozwiązań na utrzymanie wysokiej temperatury uczuć. Często są to pomysły niewymagające nakładów finansowych, tylko inwencji twórczej.