Śmieszne wierszyki na Walentynki

Z możliwości wysyłania wierszyków na walentynki korzysta bardzo wiele osób. Najlepszym źródłem wszelkiej poezji, wierszy i aforyzmów o miłości jest Internet. Wystarczy przeszukać sieć według własnych preferencji, a na pewno znajdziemy szeroki wybór literackich form wyrażenia naszego uczucia.

Jedni wolą tradycyjne wierszyki walentynkowe, mówiące wprost o miłości w sposób rymowany. Inni natomiast oczekują bardziej wyszukanej poezji, czegoś nad czym można dłużej pomyśleć, podumać i wysnuć głębsze wnioski, odbiegające nieco od czystej tematyki miłosnej. Wierszyki walentynkowe można wykorzystać wpisując je w elektroniczną kartkę okolicznościową, lub też przelać je atramentem na papier. Jednak najczęściej wybieramy opcję znalezienia odpowiednich słów w Internecie i wysłania ich sms-em.

Jeśli już decydujemy się na drogę elektroniczną, warto poświecić nieco więcej czasu i wyszukać ciekawą, romantyczną e-kartkę, w którą wpiszemy wyszukany wiersz i dalej prześlemy mailem. Mimo, iż Walentynki są przez wielu krytykowane i nazywane wymysłem komercyjnym, warto cieszyć się z tego dnia.

Na co dzień bardzo często brakuje nam czasu, by zasypać ukochaną osobę czułościami, wierszami i kwiatami, więc dlaczego mamy odbierać sobie tych cudownych chwil także w Dzień Zakochanych? Pamięć o drugiej osobie zawsze jest doceniana i potrzebna.